Pierwszy, wstępny projekt zagospodarowania poddasza Ratusza gotowy

W budżecie miasta Koła na 2012 rok Pan Burmistrz oraz Rada Miejska w Kole przeznaczyli określone środki na remont poddasza Ratusza Miejskiego, z przeznaczeniem na organizację dwóch wystaw stałych dotyczących kolskiego fajansu oraz historii miasta.

Zamierzenia stają się pomału rzeczywistością. Architekt Pan Bartosz Rusztyk zaprezentował właśnie wstępny projekt zagospodarowania tego pomieszczenia uzgodniony z dyrekcją muzeum. Należy zaznaczyć, że jest to pierwszy projekt na który nanoszone będą ewentualne poprawki.

Z tego co widać ekspozycje, prezentujące nasze miejscowe dziedzictwo historyczno-kulturowe, będą spełniać nowoczesne wymagania współczesnego odbiorcy kultury.
Zwracamy się też do Państwa z prośbą o ewentualne uwagi do przedstawionego projektu.